Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Przywidz - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

99 579 zł1 114 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznanaia się z oferą działki przy jeziorze Przywidzkim Małym Działka znajduje się przy samym końcu jeziora od strony ulicy Jesionowej. Działka o powierzchni 1.114m2 oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja - w miejscowości Gromadzin - spokój i harmonia z przyrodą Szukasz miejsca, gdzie natura otula Cię ciszą i spokojem? Ta wyjątkowa działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

179 000 zł2 473 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka na sprzedaż - Piekło Górne, gmina Przywidz *działka nr 113/78* Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2473 m , położoną w malowniczej, kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł13 304 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż dwie działki położne w Przywidzu o łącznej powierzchni ponad 13000 m2. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 000 zł1 344 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - położenie w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części Pomorza. - otoczenie lasów, jezior oraz malowniczych wzgórz gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł22 000 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość położona zaledwie 400 metrów od jeziora (.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 080 m² 199,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1080 m2 położona w Przywidzu ( mpzp przewiduje mn, działka stanowi tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej do 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 60 działek o powierzchniach od 1100 m2 do nawet 3500 m2, położonych w uroczej kaszubskiej miejscowości Przywidz, w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 010 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 247 m² 67,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł19 793 m² 80,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, położone w miejscowości Borowina o łącznej powierzchni 19 792 m2 atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

204 000 zł5 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania w calosci. Dzialka budowlana z Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla dzialki sprecyzowane sa rodzaj- oraz warunki zabudowy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

269 000 zł1 571 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/4 o powierzchni 1 571 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

329 000 zł2 154 m² 152,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/3 o powierzchni 2 154 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

369 000 zł2 485 m² 148,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/2 o powierzchni 2 485 m2; - kształt działki - nieregularny - pięciokąt lekko nachylona od strony lasu wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

329 000 zł2 158 m² 152,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/1 o powierzchni 2 158 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

399 000 zł1 002 m² 398,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 150 m od jeziora Głębokiego-jedno znajczystszych w Polsce. Działka budowlana w Klonowie Dolnym otoczona lasami, idealna pod dom całoroczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

1 990 000 zł12 100 m² 164,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej w urokliwej miejscowości w Piekło Górne, otulonej malowniczym krajobrazem jeziora oraz sąsiedztwem obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

149 000 zł9 990 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 9990 mkw. lub wiecej, nawet kilkanaście hektarów. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

Działka Piekło Górne

Piekło Górne

219 000 zł1 746 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronie nr działki 264/23 gmina: Przywidz LOKALIZACJA: Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

299 000 zł2 469 m² 121,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki umożliwia wiele opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

169 000 zł1 895 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka znajduje się w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

1 050 000 zł2 979 m² 352,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To jedna z nielicznych lokalizacji w Polsce, gdzie tafla wody mieni się szmaragdowo-turkusowym odcieniem dzięki naturalnemu efektowi Tyndalla - Klonowo Dolne. Połączenie czystej wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

269 000 zł2 822 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - Klonowo Dolne, k. Przywidza - ul. Zgody Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie lasu oraz bliskości 5 jezior. Lokalizacja ta zapewnia szybką i sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przywidz

Przywidz,pomorskie

220 000 zł1 612 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka granicząca Z lasem I spokojna okolica I działka budowlana Jezioro Głębockie | Tereny rekreacyjne | Cisza | Spokój | Kontakt z naturą ***** O nieruchomości: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Planetarna

Przywidz,pomorskie

169 000 zł1 001 m² 168,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001m granicząca z pasem drzew, zlokalizowana przy ulicy Planetarnej w Przywidzu, zaledwie 40 minut samochodem od Gdańska. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

2 300 000 zł2 979 m² 772,07 zł/m²

 

 

 

Przywidz,pomorskie

279 000 zł2 822 m² 98,87 zł/m²

 

 

 

Przywidz,pomorskie

149 000 zł1 001 m² 148,85 zł/m²

 

 

 

Przywidz,pomorskie

214 000 zł2 613 m² 81,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2613 m2 w otoczeniu lasów i pól. [działka nr: 79 / 29] - Wydane warunki zabudowy - Dojazd do działki drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przywidz

Przywidz,pomorskie

220 000 zł1 346 m² 163,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 346 m2 pod budowę domu jednorodzinnego w urokliwej miejscowości Przywidz. Nieruchomość położona w otoczeniu lasu, a na samej działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przywidz

Przywidz,pomorskie

129 200 zł1 010 m² 127,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa strona Sprzedająca! Wskazówka dojazdu: 54.187988, 18.297630 (należy wkleić w Google Maps) W sprzedaży działki zlokalizowane w miejscowości Przywidz, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Przywidz

Przywidz,pomorskie

450 000 zł12 028 m² 37,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

okazja Działka w Miłowie koło Przywidza, położona 200 metrów od jeziora. Dojście do jeziora drogą gminną, która przylega do sprzedawanej nieruchomości. Nieruchomość niezabudowana o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Przywidz

Przywidz,pomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

okazja Działka w Miłowie koło Przywidza, położona 200 metrów od jeziora. Nieruchomość płaska, niezabudowana o pow. 3 000 m2 stanowiąca łąkę i pastwisko. Do miejscowości Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Przywidz,pomorskie

199 900 zł1 026 m² 194,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, sprzedam działkę budowlaną położoną w centrum Przywidza przy drodze wojewódzkiej 221, na ul. Bukowej o powierzchni 1026m2. Droga wewnętrzna gminna utrzymywana przez urząd gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Przywidz

Przywidz,pomorskie

139 000 zł1 208 m² 115,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka w Marszewskiej Kolonii (gmina Przywidz) przy ul. Zaleśnej! Tu znajdziesz spokój z widokiem na czubki drzew, przestrzeń nieba i płynące chmury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przywidz

Przywidz,pomorskie

250 000 zł2 869 m² 87,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 869 m2 pod budowę domu jednorodzinnego z możliwością podziału na dwie działki w urokliwej miejscowości Przywidz. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przywidz

Przywidz,pomorskie

250 000 zł1 507 m² 165,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaję atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Przywidz, blisko centrum. Działka jest uzbrojona w prąd i wodę , w niedalekiej przyszłości planowana jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Przywidz,pomorskie

130 000 zł868 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana nr 390 w Przywidzu przy ul. Brzozowej o powierzchni 868 m na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przywidz

Przywidz,pomorskie

89 000 zł2 971 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą (2971m2) działkę położoną w miejscowości Roztoka gmina Przywidz. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 42mx71m. Lekko nachylona w kierunku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij