Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Przywidz

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

215 000 zł1 080 m² 199,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1080 m2 położona w Przywidzu ( mpzp przewiduje mn, działka stanowi tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej do 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 247 m² 67,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna lokalizacja - w miejscowości Gromadzin - spokój i harmonia z przyrodą Szukasz miejsca, gdzie natura otula Cię ciszą i spokojem? Ta wyjątkowa działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł13 304 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż dwie działki położne w Przywidzu o łącznej powierzchni ponad 13000 m2. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

 

 

Przywidz,pomorskie

1 600 000 zł19 793 m² 80,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, położone w miejscowości Borowina o łącznej powierzchni 19 792 m2 atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 473 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka na sprzedaż - Piekło Górne, gmina Przywidz *działka nr 113/78* Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2473 m , położoną w malowniczej, kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przywidz

Przywidz,pomorskie

189 000 zł1 344 m² 140,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - położenie w sercu Szwajcarii Kaszubskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części Pomorza. - otoczenie lasów, jezior oraz malowniczych wzgórz gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przywidz

Przywidz,pomorskie

1 420 000 zł22 000 m² 64,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość położona zaledwie 400 metrów od jeziora (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

775 000 zł106,40 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Dom wolnostojący w otoczeniu natury blisko lasu, jezior i stoku narciarskiego! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 010 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

669 000 zł104 m² 6 432,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Przywidz. Nowoczesny dom w sercu Przywidza - zamieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 60 działek o powierzchniach od 1100 m2 do nawet 3500 m2, położonych w uroczej kaszubskiej miejscowości Przywidz, w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Przywidz

Przywidz,pomorskie

99 579 zł1 114 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznanaia się z oferą działki przy jeziorze Przywidzkim Małym Działka znajduje się przy samym końcu jeziora od strony ulicy Jesionowej. Działka o powierzchni 1.114m2 oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Przywidz,pomorskie

659 999 zł104 m² 6 346,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Dom, który zarabia na siebie. Nowoczesność 300m od jeziora | Przywidz Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów, lecz realny zysk! Poznaj dom, który łączy luksus bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

770 000 zł106,40 m² 7 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w miejscowości Borowina (ul. Wesoła), w gminie Przywidz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

153 000 zł5 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania w calosci. Dzialka budowlana z Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla dzialki sprecyzowane sa rodzaj- oraz warunki zabudowy. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

329 000 zł2 154 m² 152,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/3 o powierzchni 2 154 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

369 000 zł2 485 m² 148,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/2 o powierzchni 2 485 m2; - kształt działki - nieregularny - pięciokąt lekko nachylona od strony lasu wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

329 000 zł2 158 m² 152,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/1 o powierzchni 2 158 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

789 000 zł1 600 m² 493,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 279/1 o powierzchni 1 600 m2; - kształt działki nieregularny wymiary poszczególnych boków przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

399 000 zł1 002 m² 398,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 150 m od jeziora Głębokiego-jedno znajczystszych w Polsce. Działka budowlana w Klonowie Dolnym otoczona lasami, idealna pod dom całoroczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +2 km

1 990 000 zł12 100 m² 164,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej w urokliwej miejscowości w Piekło Górne, otulonej malowniczym krajobrazem jeziora oraz sąsiedztwem obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

149 000 zł9 990 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 9990 mkw. lub wiecej. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo działki stanowią działki puste budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

Działka Piekło Górne

Piekło Górne

219 000 zł1 746 m² 125,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1740M2 Piekło Górne ul.Ustronie nr działki 264/23 gmina: Przywidz LOKALIZACJA: Piekło Górne (kaszb. Piékło) to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

999 000 zł70 000 m² 14,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 7 hektarów, może być mniej lub wiecej, nawet 19 hektarów. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

299 000 zł2 469 m² 121,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki umożliwia wiele opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

169 000 zł1 895 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Działka znajduje się w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

145 000 zł1 501 m² 96,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

300 000 zł3 396 m² 88,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +3 km

149 000 zł1 561 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 118/18 o powierzchni 1561 m2 położonej w miejscowości Kierzkowo gmina Przywidz. Właściciele złożyli wniosek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przywidz +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Przywidz

Przywidz,pomorskie

830 000 zł101 m² 8 217,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w zielistkach 2_343' z ceną: 681 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

1 050 000 zł2 979 m² 352,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To jedna z nielicznych lokalizacji w Polsce, gdzie tafla wody mieni się szmaragdowo-turkusowym odcieniem dzięki naturalnemu efektowi Tyndalla - Klonowo Dolne. Połączenie czystej wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przywidz

Przywidz,pomorskie

269 000 zł2 822 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja - Klonowo Dolne, k. Przywidza - ul. Zgody Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie lasu oraz bliskości 5 jezior. Lokalizacja ta zapewnia szybką i sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przywidz

Przywidz,pomorskie

1 130 000 zł110 m² 10 290,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Lakeside Klonowo Residence, ul. Głęboka 132, klonowo Dolne Kameralna inwestycja zlokalizowana bezpośrednio nad jeziorem Głębokim, z własnym wyjściem na plaże oraz panoramicznym widokiem na wodę.